Biz Kimiz?

 

Sadelik, Huzur ve Küçük Mutluluklar…

Hayat yolculuğunda rotamızı bu üç değere çevirmişken, uzun yıllar kurumsal olarak ilerleyen çalışma hayatımızın da bu yöne evrilmesinin zamanı geldiğine inandık.

Kahve ve sohbetin bir arada olduğu bir marka hayal ettik ve bu hayalimizi temel değerlerimizle harmanlayarak KOS’u yarattık.

KOS Coffee Roastery olarak, çekirdekten fincana giden yolculuklarında en iyiyi hedeflediğimiz kahvelerimizi sizlere sunmayı ve bu deneyimi sade, huzurlu ve keyifli bir hale getirmeyi amaçlıyoruz.
 

Lagom ve Koselig !

 

Bu iki önemli İskandinav kültürünü kendimize rehber edindik.

 

Az Çoktur... Lagom


Sadeliğin yarattığı estetiği çok seviyoruz. KOS Coffee Roastery’de hiçbir şey abartı değil. Her şey AZ ama aslında ÇOK mutluluk, ÇOK keyif, ÇOK lezzet, ÇOK sohbet ve ÇOKça huzur…

 

Peki ya KOSELIG?

İçinizi en derinden ısıtan küçük mutlu anların hepsi, her biri, bazen sıcak bir fincan kahve, bazen gökyüzünde kanat çırpan bir kuş, bazen samimi bir sohbet…

 

Fazla çaba harcamanızı istemiyoruz, sadece bir fincan KOS kahvenizi elinize alın ve keyifle arkanıza yaslanın. Koselig anlarınızın tadını çıkarın.

Kaliteli bir fincan kahvenin her zaman erişilebilir olması gerektiğine inandık ve çalışma hayatlarında küçük molalara ihtiyaç duyan sizler için, mekan engellerine takılmayacak bir tasarımla ilk noktamızı hayata geçirdik.

Anıları, hikayeleri olan şeylere yeniden hayat vermeyi seviyoruz. Bu nedenle, uzun yolculuklarda anılarını depolamış bir yük konteynerını yeniden tasarladık ve gökyüzünün ışığıyla aydınlanan minik kış bahçemiz ile birleştirdik.  İTÜ Teknokent ARI 2'nin önünde koselig kahve kulübemizde bir fincan kahvemizi içmeye bekliyoruz.