KOS Coffee Roastery ailesi olarak siz misafirlerimizin sağlığı önceliğimiz. Hem siz misafirlerimiz hem de kendi güvenliğimiz için T.C.Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi kapsamında gerekli önlemleri alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Her sabah düzenli olarak KOS Coffee Roastery ailesinin, ateş ölçümlerini gerçekleştirerek, sizlere hizmet verirken sağlıklı olduğumuzdan emin oluyoruz :)

Siz misafirlerimizden girişte el dezenfektanı ve maske kullanmanızı önemle rica etmekteyiz.

Bar alanında size hizmet verirken, tıbbi maske, eldiven ve siperlik kullanıyoruz.

Ürün tedariğinde bulunduğumuz iş ortaklarımızın Sağlık Bakanlığı'nın çalişma rehberine uygun olarak gerekli önlemleri uyguladıklarından emin olarak ürün tedariğimizi sağlıyoruz.

Yiyecek ve içeçeklerimizi kapalı kaplar içerisinde muhafaza ediyoruz.

Bar alanımızdaki tüm yüzey ve cihazları sıklıkla su ve deterjanla temizleyerek, Sağlık Bakanlığı'nın önerdiği şekilde, 1/100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu ile dezenfektasyonunu sağlıyoruz.

Kapı ve pencere kolları gibi sık temas edilen yüzeylerin düzenli olarak 1/100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu ile dezenfektasyonunu sağlıyoruz.

Masa yüzeylerini her misafir kullanımının ardından 1/100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu ile dezenfekte ediyoruz.

Masa oturma düzenimiz ve sipariş alanımız sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

Temassız ödeme yapmanız mümkünse, ödemelerinizi temassız olarak sağlıyoruz.

Temas gerektiren her ödeme sonrası, pos cihazlarımızı alkollü dezenfektan kullanarak dezenfekte ediyoruz.

Kapı ve pencerelerimizi çoğunlukla açık tutarak, KOS Coffee Roastery'de her zaman temiz hava aldığınızdan emin oluyoruz.